Elektrinis smūginis veržliaraktis 1/2″ 325Nm/800W STHOR

67,22

Produkto kodas: 57091 Kategorija:

Aprašymas

1/2 „elektrinis smūginis veržliaraktis. Galia 800 W, 325 Nm. Komplektuojama su 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm galvutemis, patogiame dėkle.

Tikslas / taikymas
Smūginis veržliaraktis yra paprastas elektrinis įrankis, II izoliacijos klasė, skirtas veržlėms ir varžtams atsukti ir priveržti. Dėl elektros tiekimo nereikia turėti pneumatinės sistemos darbui su veržliarakčiu.

Naudojimo būdas
Teisingas, patikimas ir saugus įrankio naudojimas priklauso nuo tinkamo jo naudojimo. Raktas pristatomas sukomplektuotas ir jo nereikia surinkti. Galvutes pristatomi kartu su veržliarakčiu. Prieš priverždami varžtą arba veržlę veržliarakčiu, įsukite varžtą arba veržlę rankomis (mažiausiai du apsisukimus). Įsitikinkite, kad veržliarakčio dydis pasirinktas teisingai, atsižvelgiant į elementą, kurį reikia atsukti arba priveržti. Neteisingai pasirinkus dydžius, gali būti sugadintas ir raktas, ir veržlė arba varžtas. Stumkite veržliaraktį ant veržlės arba varžto galvutės. Paspauskite jungiklį ir laikykite jį padėtyje, atitinkančioje norimą sukimosi kryptį. Priveržimo atveju paspauskite ir laikykite jungiklį F padėtyje, o atsukdami – R. Priveržimo atveju, pasiekus maksimalų sukimo momentą, suveiks perkrovos sankaba ir vairuotojo vairuotojas bus išjungtas. . Tada atleiskite jungiklį ir palaukite, kol variklis visiškai nustos suktis. Atsipalaidavimo atveju patikrinkite, ar sukimo momentas, kuriuo buvo priveržta veržlė, neviršija didžiausio veržliarakčio sukimo momento. Tokiu atveju taip pat įsijungs perkrovos sankaba ir gali nepavykti atsukti veržlės. Atsukę atleiskite prietaiso jungiklio slėgį ir palaukite, kol variklis visiškai nustos suktis. Baigę darbą atjunkite įrankį nuo maitinimo šaltinio ir pradėkite techninę priežiūrą.
Pakuotės turinys
Elektrinis smūginis veržliaraktis STHOR, 17mm, 19mm, 21mm, 22mm smūgines galvutes.
Praktiškas lagaminas.
Parametrai
Pakuotė: spalvota dėžutė
Dydis [mm]: 17,19,21,22
Sukimo momentas [Nm]: 325
Sukimosi greitis [1/min.]: 2200
Dydis [colis]: 1/2
Galia [W]: 800

Papildoma informacija

Svoris 4.6000 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.