Antgalis pjūklas 34mm HCS d/MFE

4,80

Produkto kodas: YT-34685 Kategorija:

Aprašymas

Šis svyruojantis kelių įrankių priedas yra skirtas minkštoms medžiagoms, tokioms kaip mediena ir plastikas, giliai pjauti. Komplekte yra 3 pjovimo diskai.
Daugiafunkciniai svyruojantys įrankiai ir priedai iš Yato Quick Release System serijos leidžia greitai ir be įrankių pakeisti priedus, todėl darbas tampa daug lengvesnis ir greitesnis. „Yato Quick Release System“ priedai geriausiai veikia su suderinamais „Yato“ įrenginiais, ypač su YT-82220.
Be to, „Yato Quick Release System“ priedai yra suderinami su dauguma rinkoje esančių įrenginių, ypač su įrankiais, suderinamais su Bosch OIS sistema. Yato Quick Release sistemos priedai, net ir naudojant įprastą šešiabriaunį tvirtinimą, palengvina darbą, nes juos galima tvirtinti atsukus varžtą, o ne visiškai jį atsukus, kaip konkurentų priedų atveju.
Daugiafunkcis svyruojantis įrankis yra universaliausias įrankis rinkoje. Naudodami platų Yato priedų asortimentą galite pjauti, pjaustyti, šlifuoti, pašalinti skiedinius ir klijus, gramdyti dažų sluoksnius ir dirbti kitiems įrenginiams nepasiekiamose vietose. Visa tai jie pasiekia dėka aukšto dažnio priedų virpesių, kurių dėka išlaikome visišką įrankio kontrolę (nėra „atatrankos” efekto, būdingo rotaciniam pjovimui) ir esant minimaliam vibracijos laipsniui.
Daugiafunkcinių įrankių atveju prietaiso naudingumą lemia priedas. Tai praplečia jo galimybes, tačiau didžiausią įtaką įrenginių efektyvumui turi ir priedų kokybė. Patogumas taip pat labai svarbus, šią funkciją įvertins kiekvienas įrenginio vartotojas, turintis galimybę be įrankių pakeisti priedus.
Bruto svoris (kg): 0,095
plotis [mm]: 34
Medžiaga: HCS (anglies plienas)
Elementų kiekis [vnt]: 3

Papildoma informacija

Svoris 0,0950 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.