Antgalis pjūklas 10 mm BIM MFE

3,49

Produkto kodas: YT-34683 Kategorija:

Aprašymas

Šis svyruojantis kelių įrankių priedas yra skirtas giliai pjauti kietas medžiagas, tokias kaip metalas ir kieta mediena.

Daugiafunkciniai svyruojantys įrankiai ir priedai iš Yato Quick Release System serijos leidžia greitai, be įrankių pakeisti priedus, o tai žymiai supaprastina ir pagreitina darbą. „Yato Quick Release System“ priedai geriausiai veikia su suderinamais „Yato“ įrenginiais, ypač YT-82220.

Be to, „Yato Quick Release System“ priedai yra suderinami su dauguma rinkoje esančių įrenginių, ypač su įrankiais, suderinamais su Bosch OIS sistema. Yato Quick Release System priedai, net ir naudojant įprastą šešiabriaunį tvirtinimą, palengvina darbą, nes juos galima tvirtinti atsukus varžtą, o ne visiškai jį atsukus, kaip konkurentų priedų atveju.

Daugiafunkcis svyruojantis įrankis yra universaliausias įrankis rinkoje. Naudodami platų Yato priedų asortimentą galite pjauti, pjaustyti, šlifuoti, pašalinti skiedinius ir klijus, subraižyti dažų dangas ir dirbti kitiems įrenginiams neprieinamose vietose. Visa tai jie pasiekia dėka aukšto dažnio priedų virpesių, kurių dėka išlaikome visišką įrankio kontrolę (nėra rotaciniam pjovimui būdingo „atatrankos“ efekto) ir esant minimaliam vibracijos laipsniui.

Daugiafunkcinių įrankių atveju prietaiso naudingumą lemia priedas. Tai praplečia savo galimybes, tačiau didžiausią įtaką įrenginių efektyvumui turi ir priedų kokybė. Patogumas taip pat labai svarbus, šią funkciją įvertins kiekvienas įrenginio vartotojas, turintis galimybę be įrankių pakeisti priedus.

Bruto svoris (kg): 0,53
plotis [mm]: 10
Medžiaga: BIM (dviejų metalų)

Papildoma informacija

Svoris 0,5300 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.